Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Akce » PREMIERE EXTRA

PREMIERE EXTRA

Extra filmy - Extra koncerty - Extra zážitky
PREMIERE EXTRA

Jedině v PREMIERE CINEMAS můžete nyní shlédnout obnovené premiéry kultovních klasik jako Kmotr, Trainspotting, Pulp Fiction na vekém plátně, nové artové snímky putující přímo z filmových festivalů nebo koncerty Vašich oblíbených kapel - v cyklu PREMIERE EXTRA pro všechny filmové a hudební nadšence

 

Program na rok 2016*:

Kupte si vstupenky v předprodeji a přijďte si vychutnat koncertní film Rammstein: Paris, který je hostinou pro smysly, temná kontroverzní pohádka a benzínem načichlá show, jejímž podtitulem by mohlo být "nezkoušejte to doma".

 23. 3. 2017 - Koncertní film RAMMSTEIN: PARIS *

* Vstupné na koncert v rámci Premiere Extra je 222 Kč. 

Film promítáme v revolučním prostorovém zvuku  

 

*Program je průběžně doplňován.

 

Filmy v cyklu Premiere Extra jsou v programu označeny logem   .

 

Premiere Cinemas otevřelo premiérou digitální verze slavného Kmotra ve středu 9.3. 2016 v 19,00 nový cyklus Premiere Extra. Diváci měli poprvé možnost shlédnout toto legendární dílo ve vysoké kvalitě na velkých plátnech našich nejmodernějších kin, v Praze, V Premiere Extra čekají diváky také další lahůdky. Kultovní trháky, které letos, exkluzivně do našich multiplexů, ve vysoké digitální kvalitě přinese distributor Panonnia Entertainment (Indiana Jones, Total Recall, Terminátor, Rocky a další). Dále také očekávané novinky letošního roku, navíc nové i starší koncerty v revolučním prostorovém zvuku Dolby Atmos, který stále můžete najít pouze v naší síti kin. 

 

Chuťovky stříbrného plátna pro Vás ​osobně pečlivě vybíráme, ale rádi si necháme poradit. Máte film, o kterém si myslíte, že by stál za uvedení v cyklu PREMIERE EXTRA? Napište nám svůj tip na ​naši facebookovou stránku.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

PREMIERE CINEMAS

     

 

Zpět na přehled

cinemart bontonfilm bioscop a-company   

Kiss rádio  T-mobile   Kinobox  Student Agency  Bambule  Park Hostivař pepsi

  kulíškov  jdem ven          

 
Nahoru