Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Filmy » Pobřežní hlídka

Pobřežní hlídka

Baywatch

komedie / akční

USA, 2017


Režie: Seth Gordon

Scénář: Damian Shannon, Mark Swift

Hudba: Christopher Lennertz

Hrají: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach, David Hasselhof, Pamela Anderson a další.

Hodnocení filmu:

IMDB.com

5.6/10

Hodnocení diváků

8/10

Kdo v současnosti zachraňuje zoufalé kalifornské neplavce, když David Hasselhof už nedoplave ani k první bójce?

Červené plavky a plovák stejné barvy, těla samý sval a šlacha. Vídali jsme je rádi, zvlášť ti, kteří se zrovna topili. Pobřežní hlídka se stala fenoménem a jedním z nejúspěšnějších seriálů v televizní historii. Původní Mitch Buchannon je už sice dávno v důchodu, to ale neznamená, že by lidi i dál nepotřebovali tahat z vody. Ale protože se režie filmového remaku ujal tvůrce Šéfů na zabití Seth Gordon, bylo od počátku jasné, že tvůrci nebudou chtít podruhé vstoupit do stejného oceánu. Asi vás to překvapí, ale nová Pobřežní hlídka je řízná akční komedie, které nejsou svatí ani utopenci.

Něco se přece jen nezměnilo. Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu… A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat.

DOBRÝ BUCHTY POTŘEBUJOU POŘÁDNEJ PEKÁČ

Trailer

Fotogalerie

10

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

T-mobile Kinobox Park Hostivař pepsi     

 
Nahoru