Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Filmy » Srdečně vás vítáme

Srdečně vás vítáme

A Bras Ouverts

komedie

Francie, 2017, 92 min.


Režie: Philippe de Chauveron

Scénář: Guy Laurent, Marc de Chauveron, Philippe de Chauveron

Hudba: Hervé Rakotofiringa

Hrají: Christian Clavier, Ary Abittan, Elsa Zylberstein, Cyril Lecomte, Nanou Garcia, Oscar Berthe

Hodnocení filmu:

 

IMDB.com

5.3/10

Hodnocení diváků

6/10

Vzpomínáte si na nekorektní francouzskou komedii Co jsme komu udělali? Tak nyní je zde Srdečně vás vítáme, další podobně bláznivá komedie od stejného tvůrce, kterým je režisér a scenárista Philippe de Chauveron.

V hlavní roli se opět představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku. V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu.

Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.

Trailer

Fotogalerie

4

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

T-mobile Kinobox Park Hostivař pepsi     

 
Nahoru