Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Akce » INFORMACE K AKTUÁLNÍ MIMOŘÁDNÉ SITUACI

INFORMACE K AKTUÁLNÍ MIMOŘÁDNÉ SITUACI

INFORMACE K AKTUÁLNÍ MIMOŘÁDNÉ SITUACI

Vláda České republiky dne 12. 3. 2020 rozhodla o vyhlášení nouzového stavu na území celé země. Jedním z vyhlášených opatření je také zákaz všech akcí s přítomností většího počtu osob. Společnost Premiere Cinemas ruší s účinností od 13. 3. 2020 až do odvolání všechna filmová představení ve všech svých multiplexech.
Vstupenky zakoupené online budou automaticky stornovány a peníze zákazníkům vráceny na platební kartu, která byla použita k nákupu. Peníze za vstupenky zakoupené v pokladně multiplexu budou zákazníkům vráceny ve stejné pokladně v hotovosti v termínu do 20.3.2020.

Další vývoj situace budeme průběžně sledovat a o obnovení promítání vás budeme informovat na Facebooku a webových stránkách.

 

Připravili jsme pro vás odpovědi na některé nejčastěji kladené otázky:

Kdy bude multiplex Premiere Cinemas znovu otevřen?

  • Bohužel v tuto chvíli není datum opětovného otevření známo. Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Proto sledujeme vývoj aktuální situace, řídíme se všemi nařízeními vlády a o změnách situace Vás budeme informovat.

Jak dáte zákazníkům vědět, že je multiplex znovu v provozu?

  • Všechny informace a aktualizace zveřejňujeme na našich webových stránkách a také na facebooku Premiere Cinemas.

Co se stane s mojí Premiere Movie Card / Premiere Gold Card?

  • Všem držitelům Premiere Movie Card a Premiere Gold Card samozřejmě prodlužujeme platnost karet. Po uvedení multiplexu Premiere Cinemas zpět do standartního provozu bude platnost Vaší karty automaticky prodloužena o dobu, po kterou nebylo možné výhody věrnostního programu čerpat. Prodloužení platnosti stejným mechanismem se vztahuje i na všechny dosud nevyužité body na Vaší kartě.

Mám dárkovou, VIP či online poukázku. Budete prodlužovat platnost poukázek?

  • Ano, prodloužení platnosti se vztahuje na všechny vouchery (dárkové poukázky na vstupenky, poukázky na občerstvení, poukázky v hodnotě 250 a 500 Kč apod.), jejichž platnost byla dotčena uzavřením multiplexu. Poukázky si tedy prozatím uschovejte, o jejich uplatnění vás budeme informovat po obnovení provozu.

Mám voucher od Slevomatu. Bude mi jeho platnost prodloužena?

  • Ohledně prodloužení voucherů od Slevomatu, kontaktujte prosím přímo Slevomat.

 

  


Zpět na přehled

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

 
Nahoru