Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Filmy » Labyrint: Vražedná léčba

Labyrint: Vražedná léčba

Maze Runner: The Death Cure

akční / sci-fi

USA, 2018, 140 min.


Režie: Wess Ball

Scénář: T.S. Nowlin, podle knižní předlohy Jamese Dashnera

Hrají: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter, Patricia Clarkson...

Hodnocení filmu:

IMDB.com

6.3/10

Hodnocení diváků

1/10

Thomas se skupinkou svých přátel unikl z nástrah Labyrintu. Společně prošli zkouškou ohněm při vražedné cestě přes Spáleniště. Mnohokrát si mysleli, že už je konec, že to nemůže být horší. Přesto mají ty nejtěžší chvíle a nejbolestivější rozhodnutí teprve před sebou.

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit?

Aby Thomas zachránil sebe i své přátele, musí proniknout do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného Z.L.S.N. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo tuto misi přežije, získá odpovědi na všechny otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu.

Trailer

Fotogalerie

7

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

T-mobile Kinobox Park Hostivař pepsi     

 
Nahoru