Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Filmy » Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4

Animovaný / Komedie

USA, 2024, 94 min.


Režie: Mike Mitchell, Stephanie Stine

Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger

Hudba: Steve Mazzaro, Hans Zimmer

Hrají: Ondřej Brzobohatý, Denisa Nesvačilová, Vanda Károlyi, Pavel Šrom, Jan Vlasák, Miroslav Táborský...

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

7/10

Nejslavnější pandí bojovník všech dob se vrací a bude mít fůru práce. Ve čtvrtém díle oblíbené série Kung Fu Panda bude Po vybírat svého nástupce, baštit knedlíčky, bojovat s dosud nejmocnějším protivníkem, ale hlavně… baštit knedlíčky.

Hrdina animované ságy Kung Fu Panda už mnohokrát prokázal, že si titul „Dračí bojovník“ navzdory všemu (zejména své nemotornosti) skutečně zaslouží. Pod odborným dohledem Mistra Šifu, se stará o to, aby jeho rodné Údolí klidu dostálo svému názvu. Jenže jeho mentor si teď usmyslel, že Po by měl povýšit a stát se duchovním vůdcem celého údolí a tím pádem také vybrat svého nástupce do role Dračího bojovníka. To se pandímu hrdinovi moc nezamlouvá, protože o duchovním vedení toho ví ještě mnohem míň, než na startu své hrdinské kariéry věděl o kung fu. Úvahy o novém ochránci Údolí klidu naneštěstí přeruší mocná čarodějnice, která je sice původem chameleón, jenže je to vlastně jedno, protože se dokáže proměnit prakticky v kohokoliv. A tahle potvora se právě rozhodla, že získá bojové dovednosti od všech legendárních kung fu bojovníků, které Po v minulosti porazil. Věří totiž, že jejich spojením se z ní stane monstrum, na které bude i Dračí bojovník krátký. Po tedy musí ještě na čas odložit duchovno k ledu, vyhrnout si rukávy a pustit se do poctivé kung fu práce.

Trailer

aerofilms bioscop bohemiamp bontofilm cinemart donartfilm falcon forum film pannonia entertainment vertical pepsi pro dárce rb club

Nahoru