Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Filmy » Nezlomní

Nezlomní

Arthur the King

Dobrodružný

USA, 2024


Režie: Simon Cellan Jones

Scénář: Michael Brandt

Hudba: Kevin Matley

Hrají: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu, Michael Landes, Paul Guilfoyle, Rob Collins, Viktor Åkerblom, Zamantha Díaz, Luis del Valle, Roger Wasserman...

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

0/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Pondělí 15. 4. P tit 4k 4K 14:20 19:40
Úterý 16. 4. P tit 4k 4K 14:20 19:40
Středa 17. 4. P tit 4k 4K 14:20 19:40

Mark Wahlberg se během vytrvalostního závodu napříč džunglí spřátelí se zatoulaným psem v dojemném příběhu podle skutečných událostí. 

Po devatenácti letech vytrvalostního závodění stojí Michael (Mark Wahlberg) naposled na startovní čáře. Během následujících 10 dnů se na mistrovství světa Adventure Racing v Dominikánské republice ještě jednou pokusí dovést svůj tým vítězně do cíle. V náročném terénu napříč latinskoamerickou džunglí ho ale kromě překážek čeká i jedno překvapivé setkání. V divočině totiž narazí na opuštěného psa, který se k němu přidá a stane se součástí týmu. Na 700kilometrové trati pak mezi ním a toulavým psem Arthurem vznikne silné pouto. Věrnost, oddanost a statečnost zatoulaného psa ho doslova ohromí. Všichni si sáhnou daleko za hranice svých sil a závod jim začnou komplikovat zranění. Brzy se ukáže, že společně je nic nezlomí. A že přátelství je možná víc než vítězství.

Trailer

cinemart bontonfilm bioscop a-company    

 
Nahoru