Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Praha Hostivař

Nacházíte se zde Program » Technologie » SONY DIGITAL CINEMA 3D™

SONY DIGITAL CINEMA 3D™

17. 2. 2013

PREMIERE CINEMAS PRAHA HOSTIVAŘ nabízí nejmodernější technické vybavení v Praze!

 

SONY DIGITAL CINEMA 3D™

Běžný triple-flash 3D systém zobrazuje obraz pro každé oko zvlášť. SONY 3D zobrazuje maximální dostupný obraz pro obě oči současně.

Většina 3D promítaček nebo předsunutých 3D systémů zobrazuje obraz střídavě pro každé oko zvlášť. Neustále přepínají mezi obrázkem zvlášť pro pravé a zvlášť pro levé oko. Tyto 3D systémy jsou nazývány triple-flash, protože každý obrázek zobrazují třikrát, celkem až 144-krát za vteřinu. SONY 3D projektor používá nejnovější polarizační filtr s dvojčočkovým adaptérem, který zobrazuje dva obrázky pro obě oči zároveň, čímž zamezuje občas nepříjemnému blikání obrazu a blíží se přirozenému vnímání lidského oka. To umožňuje divákům vychutnat si nejnovější 3D film s hloubkou obrazu podobnou skutečnosti a cítit se opravdovou součástí děje na plátně.

Filmy promítané touto technologií jsou v programu označeny logem 3D a při jejich sledování je nutné mít na sobě naše pasivní 3D brýle, které jsou k zakoupení na pokladně kina.


Zpět na přehled

aerofilms bioscop bohemiamp bontofilm cinemart donartfilm falcon forum film pannonia entertainment vertical pepsi pro dárce rb club

Nahoru